O nas

PREZESKA

Agnieszka Wypych

mms_img1539569612

Jestem nauczycielem – surdopedagogiem, instruktorem teatralnym, ale przede wszystkim spełnioną kobietą – matką. Wielką pasjonatką zdrowego stylu życia i metody Pilates. Na co dzień staram się zarażać pozytywną energią i motywacją do działania. Swoją pasję przekształciłam w pracę. Człowiek jest w centrum moich zainteresowań i to on jest dla mnie najważniejszy. Wierzę, że każdy ma w sobie ogromny potencjał, który tylko czeka żeby go odkryć. Uwielbiam pracować z ludźmi, patrzeć na przemiany jakie w nich zachodzą oraz na to, jak zaczynają myśleć, że wszystko jest możliwe. Jestem niepoprawną optymistką – nawet z trudnych sytuacji potrafię wyciągnąć coś dobrego, bo wiem, że to one kształtują nasz charakter.

ZARZĄD

Majka Graf

12941016_1366786886680442_627747967_o

Na co dzień nauczycielka-behawiorystka dzieci niesłyszących. Terapeutka Integracji Sensorycznej. Certyfikowany Trener Umiejętności Społecznych. Instruktorka Teatru Pobocze działającego w kaliskim MDK. Współzałożycielka Fundacji Kwadratura, animatorka przestrzeni miejskiej – w szczególności reżyserka amatorskich przedstawień teatralnych i ulicznych oraz działań performatywnych. Twierdzi, że teatr jest dla niej przede wszystkim przestrzenią do spotkań, podczas których każdy może doświadczyć ekscytującej i twórczej podróży. Najwięcej wrażeń dostarcza jej praca z drugim człowiekiem. Mówiąc żartobliwie o swoich pasjach, twierdzi, że „robi to wszystko, bo doba nie ma 25 godzin”.

Natalia Zawartka – Ignaszak

10534738_831857350159344_7174579141734234847_n

Dyplomowany animator kultury, mgr edukacji wczesnoszkolnej i sztuki. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu pedagogiki przedszkolnej oraz opiekuńczo – wychowawczej, jak również szkolenia z zakresu pedagogiki cyrku oraz animacji czasu wolnego. Uczestniczka Międzynarodowego Konwentu Cyrkowego organizowanego przez Carnival Otwartą Przestrzeń Cyrkową. Pasjonują ją szeroko pojęte działania artystyczne. Uwielbia pracę z ludźmi. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu imprez oraz warsztatów dla dzieci. Założycielka Strefy Artystycznej Uciechowo, pomysłodawczyni i główna organizatorka Dziecięcego Festiwalu Działań Artystycznych „Sztukakuka” oraz „Letniej Akademii Artystycznej” w Kaliszu. W 2015 roku laureatka nagrody Prezydenta Miasta Kalisza w kategorii animator kultury za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i ochrony dziedzictwa narodowego. Bierze czynny udział i wspiera swoimi działaniami wiele imprez kulturalnych jak i charytatywnych. Od kilku wspomaga Fundację Bread of Life w organizacji „Wigilii na kaliskim Rynku”. W ramach wolontariatu prowadzi warsztaty artystyczne dla dzieci podczas różnorodnych festiwali na terenia całego kraju.